0 216 490 01 39
Sosyal Medya Hesaplarımız

Selçuk Dedeoğlu kimdir?

Selçuk Dedeoğlu kimdir?

İşletme fakültesi iş idaresi bölümü ve mezunu ve Atatürk Üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunu olan Selçuk Dedeoğlu , İsvicre ve Avusturyada bulunduğu yıllarda OAMTC ve ADAC ın organize ettiği çeşitli kategorilerdeki mahalli yarışlara katıldı . Yurda dondukten sonra Üniversite yıllarında Motor sporlarına olan tutkusu nedeniyle kendi hazırladığı araçlarla Off-Road ,Time Trial ve Drag aktivitelerine katıldı.

2004 yılında Genel Müdürlük yaptığı özel sektöre ait bir denetim firmasındaki görevinden ayrılan DEDEOĞLU, Kariyerine ileri sürüş teknikleri eğitimcisi olarak devam etmeye karar verdi.

Selçuk Dedeoğlu,  Amerikan Ulusal yol ve sürüş Güvenliği konseyi    ( NTSC ) , Milli Eğitim Bakanlığı  ve Ulaştırma bakanlığınca  yetkilendirilmiş eğitimci olmasının yanı sıra Yurt içi ve Yurt dışı yol ve sürüş güvenliği kuruluşlarından  ( A lisanslı profesyonel sürücü yetiştirme ) İleri sürüş teknikleri eğitmenliği İleri Süruş Teknikleri Uzman eğitimci lisansları bulunmaktadır.

Selçuk Dedeoğlu ve kurucusu olduğu Türk Sürüş Akademisi,  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA bağlı TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU  ( TOSFED ) tarafından ileri sürüş teknikleri eğitimlerini ve eğitim sertifikalarını  vermeye yetkilendirilmiş bulunmaktadır.

Selçuk Dedeoğlu Ülkemizde Bilinçli sürücülerin yetişmesini sağlamak amacı ile, 20 den fazla ilde aktif faaliyet gösteren  KARAYOLU TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNİN İSTANBUL TEMSİLCİLİĞİ görevini de sürdürmekte ve bunun yanı sıra 13 yıldır Fahri Trafik Müfettişliği görevini de ifa etmektedir.

 TC ADLİ YARGI İlk derece mahkemeleri Hukuk ve Ceza davalarında Trafik Kazaları ile ilgili yeminli bilirkişilik  de yapmakta olan Selcuk Dedeoğlu , halen  Kurucusu olduğu Türk Sürüş Akademisi,nin  Genel müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

KATILIMCI YORUMLARI

Katılımcılarımız tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu eğitim hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?