0 216 490 01 39
Sosyal Medya Hesaplarımız

Referanslarımız

Anasayfa » Referanslarımız
Büyük Elçilikler, Konsolosluklar ve AB Kuruluşları
  • AVUSTURYA BAŞKONSOLOSLUĞU
  • İSVİÇRE BAŞKONSOLOSLUĞU
  • İSVEÇ BAŞKONSOLOSLUĞU
  • HOLLANDA BAŞKONSOLOSLUĞU
  • MERCY CORPS – GAZİANTEP ( AB DELEGASYONU )
  • GLOBAL COMMUNITIES – GİZ – GAZİANTEP ( AB DELEGASYONU )
  • GOAL AN INTERNATIONAL HUMANITARIAN ORGANİZATION TURKEY
  • EXPERTİSE FRANCE – GAZİANTEP ( AB DELEGASYONU )
  • UNFPA
Lojistik, Kargo ve Nakliye
  • EKOL LOJİSTİK
  • BORUSAN LOJİSTİK
  • ARKAS LOJİSTİK
  • KOLAY GELSİN
  • ASSAN LOJİSTİK
  • HAREKET

Ayrıntılı referans talebinizi kurumsal e-posta adresiniz ile iletişim kurarak yapabilirsiniz.

 ABACI GROUP
 ACIBADEM MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş
 ADEL KALEMCİLİK A.Ş
 ADANA HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ ARFF PERSONELİ
 ADULARYA ELEKTRİK A.Ş
 ARTI DANIŞMANLIK
 ARÜV ÇEVRE
 ALARKO CARRİER A.Ş
 AKKURTLAR TURİZM VE TAŞIMACILIK A.Ş
 AKTUR ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARI İŞLETMECİLİĞİ A.Ş
 ASTRAY TRANSPORT
 ARTITEL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş
 ARTAŞ ENDÜSTRİYEL A.Ş
 ARTTECH YAPI- ANKARA0
 ANKA İLETİŞİM
 AİG TURİZM A.Ş
 ASLANTÜRKLER A.Ş
 ASLANLAR A.Ş BANDIRMA
 AS KARİYER
 ASSAN LOJİSTİK
 ARKAS HOLDİNG
 ASİL TURİZM TAŞIMACILIK
 ASLANCIK ELK. ÜR. A.Ş – GİRESUN ASLANCIK BARAJI VE HES. DOĞAN & DOĞUŞ GURUBU
 ATEŞ TUR OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ,TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş
 ATÖLYE GURUP
 AYDIN ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
 AYNES MİLK A.Ş DENİZLİ
 AYTAÇ REKLAM
 BALCILAR MÜHENDİSLİK SAMSUN
 BANK OF TOKYO
 BAHÇİVAN GIDA A.Ş
 BLUE SHUTTLE SERVİS HİZMETLERİ
 BLUE CORNİA, MAVİ IŞIK İLETİŞİM HİZMETLERİ
 BLACK TECHNOLOGY A.Ş 0
 BUREAU VERİTAS TURKEY
 BİRLEŞİK FON BANKASI A.Ş
 BORUSAN LOJİSTİK A.Ş
 BOĞAZİÇİ KONUT YÖNETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 BOYABAT ELEKTRİK ÜRETİM VE TİC. A.Ş BOYABAT BARAJI VE HİDRO ELEKTRİK SANTRALI
 BOYDAK HOLDİNG A.Ş KAYSERİ
 BOZKUŞ NAKLİYAT – KDZ EREĞLİ
 CENTRAL FLEET SERVICE
 COSMO TELEKOM
 COCA COLA COMPANY TURKEY
 COCA COLA COMPANY NORTH IRAQ
 COCA COLA İÇECEK A.Ş
 ÇETUR ÇELEBİ TURİZM
 CMS JANT VE MAKİNA SANAYİ A.Ş
 ÇİFTÇİLER T.A.Ş
 DATA TEKNİK A.Ş
 DECATEL TELEKOMÜNİKASYON
 DETEKOM TELEKOMÜNİKASYON
 DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ
 DEMİRYÜREK A.Ş
 DOĞAN TELEKOMÜNİKASYON
 DRİFT ACADEMY
 DRAMA KİMYA- BURSA
 EAGLE BURGMAN ENDÜSTRİ SIZ.SANAYİ VE TİCARET LTD
 EBS TELEKOMÜNİKASYON
 ECZACIBAŞI GİRİŞİM PAZARLAMA A.Ş
 ECZACIBAŞI MONRON A.Ş
 ECZACIBAŞI HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş
 ECZACIBAŞI İPEK KAĞIT A.Ş
 ECZACIBAŞI SAĞLIK HİZMETLERİ
 ECZACIBAŞI SCHWARZKOPF
 ECZACIBAŞI PROFESYONEL ÜRÜN VE HİZMET SAN A.Ş

 EDS DÖKÜM SANAYİ.
 ENKA TELEKOMÜNİKASYON
 EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş
 ENKA HOLDİNG KUZEY IRAK ERBİL
 ENKA HOLDİNG KUZEY IRAK SÜLEYMANİYE
 ENKA HOLDİNG KAZAKİSTAN
 ENERJİ-SA ÇALIK-YEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 ÇETUR ÇELEBİ TURİZM
 EKOM GROUP
 EKOL LOJİSTİK A.Ş
 ESKİŞEHİR SÜRÜCÜ KURSLARI DERNEĞİ
 EWE ENERJİ A.Ş
 EXPANSCIENCE LAB.İLAÇ SAN A.Ş
 FULL PETROL A.Ş
 FOSTER WHEELER
 GAZİANTEP KOLEJ VAKFI
 GGA GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI
 GENKA TELEKOM
 GETES GENEL ELEKTRİK
 GÖSTERGE PLASTİK
 GLOTECH İNTERNATİONAL
 GÜNAYDIN LOJİSTİK ULUS.TAŞ. SAN VE TİC.LTD
 GÜNEŞ SİGORTA A.Ş
 HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI- İZMİR
 HAREKET VİNÇ PROJE TAŞIMACILIĞI A.Ş
 HEDEF FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş
 HM CLAUSE TOHUMCULUK A.Ş – ANTALYA
 HUAWEI TELEKOM
 HSBC BANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 HETKOM İLETİŞİM
 HİSARCILAR A.Ş
 HWASEUNG TR OTOMOTİV SAN VE TİC LTD
 İCOM TELEKOMÜNİKASYON
 İETT İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 İDO DENİZ OTOBÜSLERİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜK
 İGDAŞ GAZ DAĞITIM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 İGDAŞ GAZ DAĞITIM A.Ş BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ
 İHA İHLAS HABER AJANSI
 İSTON BETON A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 İSKA TELEKOM
 İNVENUS BİLİŞİM
 İNTELKOM TELEKOM
 INTERGEO TURKEY
 İNFRASRUCTURE SYSTEM COORERATİON
 İNSER MÜHENDİSLİK VE DIŞ TİCARET
 İNTERTEK TURKEY
 İSTEK VAKFI SERVİS – EĞİTİM – TİC – A.Ş
 İZMİR TİCARET ODASI
 İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
 İZMİT SAKARYA NAKLİYAT
 İPEK TELEKOMÜNİKASYON
 İRİS TELEKOM
 KALYON İNŞAAT A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 KARSAN OTOMOTİV A.Ş BURSA
 KARSAN PAZARLAMA GRUBU A.Ş İSTANBUL
 KARAYOLU TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ
 KİPTAŞ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 KIRCI JENARATÖR A.Ş
 KURALKAN A.Ş KANUNİ MOTOSİKLET.
 KNK TEKOKOMÜNİKASYON
 KOMTEL TELEKOM
 KOZA MADENCİLİK BANDIRMA
 KORUMA KLOR ALKALİ SAN VE TİC A.Ş
 KÖMÜRCÜLER A.Ş
 KRD TURİZM
 LAFARGE ÇİMENTO A.Ş – KDZ EREĞLİ
 LAFARGE ÇİMENTO A.Ş – DÜZCE
 LİNDE GAZ TÜRKİYE A.Ş
 LCC TELEKOMÜNİKASYON A.Ş

 LİEBHERR MAKİNE A.Ş
 LC WAİKİKİ
 MAN OTOMOTİV A.Ş
 MEPSAN A.Ş KONYA
 MNS TRANSPORT
 MEETROOMS OFİS MOBİLYALARI
 MEDLOG LOJİSTİK A.Ş
 MED AKADEMİ
 MEKE GROUP A.Ş GURUP ŞİRKETLERİ
 METRO GROSS MARKETLER
 MEVA TURİZM
 MOBİLE TELEKOM
 MONDİ TİRE KUTSAN PAPER AND PACKAGİNG INDUSTRY INC.
 NATA HOLDİNG- ANKARA
 NCN TELEKOMÜNİKASYON
 NGN GURUP İLETİŞİM VE TELEKOMÜNİKASYON HİZM.
 NK. LPG DANIŞMANLIK
 NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 NETMON A.Ş ANKARA
 NETMON A.Ş İSTANBUL
 NOYA İLETİŞİM LTD
 NOKİA SİEMENS NETWORK
 NUROL İNŞAAT A.Ş – NUROL MAKİNE GURUBU
 NUSRET ET ( DOĞUŞ GURUBU )
 NWG SERVİS HİZMETLERİ A.Ş
 OMV SAMSUN ELEKTRİK SANTRALI
 OEDAŞ AFYON KARAHİSAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 OEDAŞ BİLECİK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 OEDAŞ ESKİŞEHİR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 OEDAŞ KÜTAHYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 OEDAŞ UŞAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 ONS TELEKOMÜNİKASYON
 OKAN ÜNİVERSİTESİ
 OLTAN GIDA A.Ş
 OYAK YATIRIM A.Ş
 ORİON SAĞLIK
 ORKOM İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD ŞTİ.
 OTOYOL – NÖMAYG PROJE ORTAKLIĞI A.Ş
 OZONE TELEKOMÜNİKASYON
 ÖZAYDIN MADENCİLİK A.Ş BANDIRMA
 ÖZGÜVEN BOYA SANAYİ A.Ş- DENİZLİ
 PARK İSTANBUL
 PARKER HANNIFIN TURKEY
 PAVO TEKNİK
 PERNOD RICARD TURKEY
 PETRONET OTOMASYON
 PROKOM TELEKOMÜNİKASYON
 PUMA SPOR GİYİM A.Ş
 PLANO MÜHENDİSLİK
 POWER PROJECTS SAMSUN TERME DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM SANTRALI
 POLİTEKNİK
 POLO ORGANİZASYON
 PİONEER TOHUMCULUK TURKEY
 RADİKOM TELEKOMÜNİKASYON
 SAHAN RESTAURANTLARI
 SERVİS NET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 SECETEL TELEKOMÜNİKASYON
 SEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş sakarya
 SEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İzmit
 SEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş Gebze
 SEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş Bolu
 SECURİTAS GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş
 ŞEVVAL TURİZM
 SİBERKOM TELEKOMÜNİKASYON
 SİYAMİ ERSEK HASTANESİ
 SİYO İNŞAAT A.Ş
 SEROL GÜNAYDIN TAŞIMACILIK,TURİZM SAN VE TİC LTD ŞTİ.
 TAŞTANLAR TURİZM TAŞIMACILIK
 TEK YAPI A.Ş

 TEKNOTRON İLETİŞİM
 TCHIBO TURKEY
 TMH İLETİŞİM
 TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK A.Ş
 TETİK TURİZM
 TUGEM
 TURSAN TAŞIMACILIK A.Ş
 TUZLA COPY CENTER
 TÜV-TÜRK A.Ş
 TÜRK BETON A.Ş
 TNI TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 TRANSAY TURİZM A.Ş
 ÜÇ B DANIŞMANLIK
 ÜNİLEVER A.Ş
 VERSALİS KİMYA
 VOLKSWAGEN İNFO EĞİTİM GÜNLERİ
 VSM VİTEX ZIMPARA SAN
 YEDİ TEPE ÜNİVERSİTESİ
 YÖRSAN A.Ş
 ZAFER TANK TAŞIMA ULUSLAR ARASI NAKLİYAT AĞIR VASITA EĞİTİMİ

KALKINMA AJANSLARI
 T.C KALKINMA BAKANLIĞI
 T.C DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
 TC. DOĞU KARADENİZ KALKINMA AJANSI
 TC. TRAKYA KALKINMA AJANSI
 TC BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI
DEVLET KURUMLARI
 T.C BAŞBAKANLIK PERSONELİ
 T.C CUMHURBAŞKANLIĞI PERSONELİ
 T.C MİT MÜSTEŞARLIĞI
 TC HAVA KUVVETLERİ TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İZMİR
 TC ZİRAAT BANKASI
 TC ZİRAAT YATIRIM A.Ş
 TC ZİRAAT GYO A.Ş
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK SİVİL SAVUNMA TEŞKİLETI BAŞKANLIĞI
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ LEFKOŞA SİVİL SAVUNMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ GAZİ MAĞUSA SİVİL SAVUNMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ GİRNE SİVİL SAVUNMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ GÜZELYURT SİVİL SAVUNMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ İSKELE SİVİL SAVUNMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 ERZİNCAN İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
 ERZİNCAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
 TÜRK KIZILAYI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALMUS ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAFRA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇORUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERBAA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İSKİLİP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARGI ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NİKSAR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TC ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VEZİRKÖPRÜ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TEKİRDAĞ İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
 BARTIN İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİLİKLER
 ANKARA
 ANTALYA
 BURSA
 ERZİNCAN
 İSTANBUL
 TRABZON
 BARTIN
BELEDİYELER
 MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ
 ÇATALCA BELEDİYESİ
 ÜMRANİYE BELEDİYESİ
 BURSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ
 BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ
 İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ İETT OTOBÜS İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ESHOT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ( EĞT KOMPLEKSİ,YAPIMI VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI)
 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZELMAN A.Ş ( EĞİTİM DANIŞMANLIĞI )
 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZULAŞ A.Ş ( EĞİTİM DANIŞMANLIĞI )
 ANTALYA BELEDİYESİ

İL EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ
 ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 BURSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
 ERZİNCAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 İSTANBUL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 SAKARYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
EMNİYET ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ
 ANKARA- GÖLBAŞI POLİS EĞİTİM MERK. EĞİTMEN EĞİTİMİ
 ANKARA KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 BAYRAMPAŞA ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜD. PERSONELİ
 BURSA EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 İSTANBUL TRAFİK DENETLEME MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 İSTANBUL EM.MÜD.ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜD.AVRUPA YAKASI
 İSTANBUL EM.MÜD.ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜD.ANADOLU YAKASI
 İSTANBUL TEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 İSTANBUL KCM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 İSTANBUL BÖLGE TRAFİK MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 SAKARYA ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 SAKARYA İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 SAKARYA ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 SAKARYA TDP ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
 ÜSKÜDAR ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ

 AKSU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 AVCILAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – İSTANBUL
 BEŞİKTAŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – İSTANBUL
 BÜYÜKORHAN İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ – BURSA
 BAĞCILAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 BEYOĞLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 BAHÇELİ EVLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 BAKIRKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 BAYRAMPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 BEYKOZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 BÜYÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 DÖŞEMEALTI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 ESENLER İLÇE EMNİYET MÜD. İSTANBUL
 EMİNÖNÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 EYÜP İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 KARTAL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 MALTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – İSTANBUL
 MANAVGAT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 M.K PAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 MUDANYA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 MURAT PAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 NİLÜFER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 PENDİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – İSTANBUL
 FATİH İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 GAZİOSMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 GEMLİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 GÜNGÖREN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 GÜRSU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 HARMANCIK İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ – BURSA
 İNEGÖL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 İZNİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 KADIKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 KAĞITHANE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 KARTAL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 KARACABEY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 KELES İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ – BURSA
 KESTEL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 KEPEZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 KEMER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 KONYAALTI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ- İSTANBUL
 ORHANELİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ – BURSA
 ORHANGAZİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 OSMANGAZİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 ŞİLE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – İSTANBUL
 ŞİŞLİ İLÇE EMNİYET MÜD. PERSONELİ – İSTANBUL
 SAKARYA CUMHURİYET POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ SAKARYA
 SANCAKTEPE İLÇE EMNİYET MÜD. İSTANBUL
 SAKARYA SERDİVAN POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ
 SARIYER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 SERİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ – ANTALYA
 TUZLA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 ÜSKÜDAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL
 ÜMRANİYE İLÇE EMNİYET MÜD. İSTANBUL
 YENİŞEHİR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 YILDIRIM İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – BURSA
 ZEYTİNBURNU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL