0 216 490 01 39
Sosyal Medya Hesaplarımız

İleri Sürüş Teknikleri nedir?

İleri sürüş teknikleri trafiğe kapalı özel eğitim alanları ve pistlerde gerçekleşen, sürücülerin kendi limitlerini ve kullandıkları araçların dinamiklerini deneyimleyebildiği eğitimlerdir.

İleri sürüş teknikleri, sürücülerin kendi becerilerini geliştirebileceği ve kullandıkları araçların limitlerini öğrenme ve deneyimleme imkanı sağladığı tekniklerdir. İleri sürüş teknikleri kursuna katılan sürücüler eğitimden sonra kendilerini daha güvende hissedecekler, oluşabilecek ani durumlarda doğru tepkiler vererek daima kazalardan uzak kalacaklardır.

Özellikle kaygan zeminde araç kullanma, ani frenleme, etkin frenleme teknikleri, anti skid yani kayma ve savrulma kontrolü, slalom gibi pratikleri içeren ileri sürüş tekniklerinde doğru viraj alma tekniği gibi konularda mevcuttur.

Gündelik araç kullanmak için de olsa, amatör ya da profesyonel bir yarışçı olmak için bir yola çıkmış da olsanız ileri sürüş teknikleri her zaman işinize yarayacak ve üzerine doğru becerileri inşa edeceğiniz bir başlangıç olacaktır.

İleri sürüş teknikleri fotoğrafları

İleri sürüş teknikleri video

İleri sürüş teknikleri eğitimleri sayfamızdan eğitim içeriğini ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

KATILIMCI YORUMLARI

Katılımcılarımız tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu eğitim hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?