0 216 490 01 39
Sosyal Medya Hesaplarımız

Park ve Manevra Teknikleri

Park ve Manevra Teknikleri Eğitimi

Günümüz büyük şehirlerde iyi araç kullanmak bir kenara aracı park edecek yer bulmak ayrı bir meziyet. Dar sokaklar, dar park alanları ise araç park etmek için tecrübe de ister.

Doğru park etme teknikleri ile aracınızı zorlanmadan park etmeyi öğrenebilir, daha doğru ayna kontrolü ile daha etkili ve güvenli geri manevralar yapabilirsiniz.

Manevra ve Park Eğitimi

Park ve manevra yaparken zorlanıyor dar alanlardan geçerken ve geri gidişlerde sıkıntı yaşıyorsanız, Aracınızın dönüş çapını hesaplamakta zorluk çekiyorsanız bu eğitim sizin için.

Günümüzde  büyük şehirlerde iyi araç kullanmak bir yana, aracı park edecek yer bulmak ayrı bir meziyet haline gelmiş durumda. Dar ve çıkmaz  sokaklar, sıkışık park alanlarında park etme yeteneklerinizi geliştirecek teknikleri içeren bir eğitimdir.

Bu eğitimde; Doğru park etme teknikleri ile aracınızı zorlanmadan park etmeyi öğrenebilir, daha doğru ayna kontrolü ile daha etkili ve güvenli geri manevralar yapabilirsiniz.

EĞİTİM SÜRESİ :  1 Gün içerisinde 4 saatlik Pratik eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir. Eğitim katılımcının kendi aracı ile trafiğe açık alanda veya trafiğe kapalı eğitim alanında  yapılmaktadır.
Eğitim sonunda katılımcılara Park ve Manevra  teknikleri eğitimi belgesi düzenlenmektedir.

Eğitim İçeriği

EĞİTİM ETAPLARI

  1. Trafiğe kapalı / Açık  alanda (Pratik )

EĞİTİM İÇERİĞİ :

  • Düz Slalom
  • Geri slalom
  • Paralel park
  • Geri park
  • Kör noktalar
  • Dar alan geçişleri
  • Yokuşta kalkış
Sorularınız

İleri sürüş teknikleri eğitimi ile ilgili sorularınız varsa “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasını ziyaret edebilir ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim Fotoğrafları