Anasayfa Hakkımızda Eğitimler Hizmetlerimiz Referanslar Basından İletişim Anasayfa KTYG


 

YOL RİSK ANALİZİ

Çeşitli güzergahların analizi yapılarak o yol ve güzergah üzerinde ki risklerin değerlendirilmesi, yolların fiziksel durumu, trafiğin akışı, yerel, mevsimsel riskler, kör noktalar, riskli bölgeler gibi noktaların analiz edilerek değerlendirilmesi ve fotoğraflı şekilde raporlanması.

TRAFİK & KAZA BİLİRKİŞİLİK HİZMETLERİ

T.C İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından yetkilendirilen bilirkişiler tarafından kazaların sebepleri ve oluşum şekillerinin araştırılıp rapor hazırlanması. Bilirkişi raporları Hukuk ve Ceza mahkemeleri Bilirkişi listesinde bulunan uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

MOTİVASYON GÜNLERİ VE LANSMANLAR

Takım ruhunu artırmak hem de bireysel verimliliği sağlamak adına yapılacak etkinliklerde ileri sürüş teknikleri uzmanlarımız tarafından sürücülere güvenli sürüş eğitimleriyle beraber ralli, performans sürüşleri vb. gibi farklı deneyimler yaşatarak keyifli ve faydalı organizasyonlar düzenlenmesi.

SÜRÜCÜ DEĞERLENDİRME TESTİ

Sürücü değerlendirme testi firmlarda araç teslim edilecek kişilere, araç teslim edilmesinin uygun olup olmadığının değerlendirilmesidir. Bu değerlendirme sürücünün gerek teorik gerekse pratik bilgilerinin ölçülmesini kapsamakta ve sürücünün değerlendirmesi sonrası detaylı bir rapor hazırlanarak raporlanmasıdır. Sürücü değerlendirme testi yalnızca sürücünün araç kullanıp kullanamaması değil olumlu ya da olumsuz davranışlarının da değerlendirmesini kapsamaktadır.

REKLAM, FİLM VE DİZİ ÇEKİMLERİNE PİLOT DESTEĞİ

Reklam, film ve dizi film çekimlerinde otomobil ile ilgili sahnelere pilot desteği sağlanarak hareketli sahnerin çekimi ve ilgi çekici sahneler yaratılması.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. Yaşar Ekici Apt. No: 29 D:2 Toprakyol / Kartal - İSTANBUL
Telefon : (0216) 490 01 39 E-Posta : bilgi@turksurusakademisi.com

Türk Sürüş Akademisi - Tüm hakları saklıdır. © 2008 - 2017

Dijital Reklam Ajansı
seo & web: 4d.com.tr

İleri Sürüş Teknikleri eğitim videolarımızı Araba Video sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. En iyi görüntüleme için: Google Chrome indir