Anasayfa Hakkımızda Eğitimler Hizmetlerimiz Referanslar Basından İletişim Anasayfa KTYG


 

TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ

Trafik kültürü"nün oluşumunu sağlamak üzere, güvenli sürüş eğitimi hizmetleri veren Türk Sürüş Akademisi “Türk Sürüş Akademisi ile Güvenli Yollar" sloganı ile bilinçli sürücüler yetiştirmektedir.

Türk Sürüş Akademisi Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı. Mit Müsteşarlığı, Emniyet Müdürlükleri başta olmak üzere özel sektör firmaları ve kamu kuruluşlarına çeşitli sürüş eğitimleri veren ve Emniyet Müdürlüğünün onayladığı, isim ve marka tescilli bir kurumdur. Sosyal sorumluluk projeleri de üstlenerek ülkemizde ki trafik sorununu çözmede yardımcı olmak için bu kapsamda başta İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Erzincan Emniyet Müdürlüğü ve daha bir çok Emniyet Müdürlüğü personelinden yaklaşık 10000 kişiye İleri ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi vermiştir.
 

ÖZEL DONANIMLI EĞİTİM ARAÇLARIMIZ
 

Güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimlerimiz Amerikan Ulusal Yol ve Sürüş Güvenliği Konseyi NTSC konseptinde yapılmakta olup Amerika ve Tüm Avrupada Uygulanmakta olan Güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimidir.

Eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) onaylı eğitmenler tarafından verilmektedir.

Türk Sürüş Akademisi, İzmir Büyük Şehir Belediyesi kuruluşu olan ESHOT ve bağlı kuruluşlarında çalışan 6500 ün üzerinde sürücünün yararlandığı bir eğitim kompleksi inşa edip hayata geçirerek sürüş teknikleri konusunda halen daha danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

SAHİP OLDUĞUMUZ BAZI BELGELER;
 
 
   

Türk Sürüş Akademisi.Bu güne kadar kamu ve özel sektör mensubu 40.000 in üzerinde kişiye Güvenli ve Defansif Sürüş eğitimi vermiş olmaktan gurur duymaktadır.

 
 

 

 

 

 

 

 

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. Yaşar Ekici Apt. No: 29 D:2 Toprakyol / Kartal - İSTANBUL
Telefon : (0216) 490 01 39 E-Posta : bilgi@turksurusakademisi.com

Türk Sürüş Akademisi - Tüm hakları saklıdır. © 2008 - 2017

Dijital Reklam Ajansı
seo & web: 4d.com.tr

İleri Sürüş Teknikleri eğitim videolarımızı Araba Video sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. En iyi görüntüleme için: Google Chrome indir