Anasayfa Hakkımızda Eğitimler Hizmetlerimiz Referanslar Basından İletişim Anasayfa KTYG
 


 

 

2918 sayılı karayolları trafik kanununda değişiklik yapılmasına dair hazırlanan tasarı içişleri bakanı sayın Muammer Güler e sunuldu.konuyla ilgili açıklamalar ve yorumlar Atv televizyonu satır arası programında canlı yayına katılan KTYG İstanbul temsilcisi ve Türk Sürüş Akademisi Genel Müdürü SELÇUK DEDEOĞLU ndan.

İleri sürüş teknikleri uzmanı H.Yiğit DEDEOĞLU kış lastiklerinin ticari araçlara zorunlu olmasıyla birlikte bilinmeyen ve yanlış bilinen konuları değerlendiriyor.

Türk Sürüş Akademisi Eğitim Koordinatörü H. Yiğit DEDEOĞLU, araç kullanımı sırasında cep telefonu ile konuşmanınz zararlarından bahsediyor.

Genel Müdür'ümüz Selçuk DEDEOĞLU trafik kazalarının önlenmesi için neler yapılması gerektiğini ve ülkemizde ki sürücü profillerini yorumluyor.
   

İleri Sürüş Teknikleri uzmanımız aracımıza tam hakim olmak ve olası kazalardan daha kolay sıyrılmak için doğru direksiyon tutuş şekli ve doğru oturma pozisyonunu yakalamak olduğunu söylüyor.

Türk Sürüş Akademisi uzman ekibi Murat Boz ve Aslı Tandoğan'ın da yer aldığı Halk Bank Paraf Kart reklam filmi çekimlerinde pilotluk yaptı.
   

Genel Müdürümüzün İHA Şoförlerine verdiğimiz eğitimlerle alakalı röportajı.

Eğitim Koordinatörümüz İHA'ya verilen eğitimlerin İHA çalışanlarına olan katkısı ve gerekliliğindne bahsediyor.
   

Şafak SEZER ve Selçuk DEDEOĞLU sürücü programında.

Selçuk Dedeoğlu sisli havalarda araç kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsediyor ve sürücülere nasıl araç kullanması gerektiği konusunda bilgi veriyor.
   

 

 

 

 

 

 

 

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. Yaşar Ekici Apt. No: 29 D:2 Toprakyol / Kartal - İSTANBUL
Telefon : (0216) 490 01 39 E-Posta : bilgi@turksurusakademisi.com

Türk Sürüş Akademisi - Tüm hakları saklıdır. © 2008 - 2017

Dijital Reklam Ajansı
seo & web: 4d.com.tr

İleri Sürüş Teknikleri eğitim videolarımızı Araba Video sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. En iyi görüntüleme için: Google Chrome indir