0 216 490 01 39
Sosyal Medya Hesaplarımız

Afşin Baydar kimdir?

Afşin Baydar kimdir?

1982 yılından itibaren Otomobil ve motor sporları ile profesyonel olarak ilgilenmekte olan Afşin Baydar TED Ankara maarif koleji mezunudur. 35 yıllık yarış hayatında  bir çok Türkiye Şampiyonluğu ve özel birincilikleri bulunmaktadır.

1985 yılından bugüne kadar UNO CUP organizasyonları ile başlayan eğitmenlik yaşamı çeşitli yarış okullarında ve İleri sürüş teknikleri eğitimlerini veren kuruluşlarda A lisanslı profesyonel sürücü yetiştirme, İleri sürüş teknikleri eğitmenliği ile eş zamanlı olarak devam etmiş olup halen Eğitmen CO-PİLOT olarak aktif  yarışmaktadır.

Otomobil sporları geçmişinde  sırası ile Renault spor Türkiye,Opel motor sports, Tosfed, Ford Rally sport Türkiye, Neo Motor spor , Castrol Ford Rally Team Türkiye , Takım ve kuruluşlarında görev yapmıştır. Halen Tosfed pist kurulu asil üyesi ve Federasyonun Direktör,Komiser,Gözlemci görevlerini de yürütmektedir.

Otomobil fabrikalarının araç test sürüşleri, sinema ve Tv reklam filmleri, otomobil sahneleri dublörlüğü gibi özel çekimlerde de  görev alan Afşin Baydar, ŞERİF GÖREN,  ÖMER FARUK SORAK,  TAYLAN BİRADERLER, AYDIN BULUT, TURGUT YASALAR, ANDAÇ HAZNEDAROĞLU, AGUST BALDDURSON, İLKAY KOPAN, ALTAN DÖNMEZ gibi yönetmenler ile ve FİLMACASS, ANADOLU FİLMCİLİK, AVŞAR FİLM, LİMON YAPIM, BKM FİLM, KARA FİLM,  AY YAPIM,  DEPO FİLM, D PRODUCTION gibi yapım şirketlerinin projelerinde görev almaktadır.

Afşin Baydar , 2011 yılından beri TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİNDE uzman eğitmenlik ve Eğitim koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir.

KATILIMCI YORUMLARI

Katılımcılarımız tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu eğitim hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?